Raktáros munkatárs

Delego

  • Kilimán, Zala
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Elvárt képességek Pontos és precíz munkavégzés Megbízható személyiség Raktáros tapasztalatMit ajánlunk?Élelmiszeripari területreRendelkezel TAPASZTALATTAL vagy teljesen ÚJ a raktározási terület számodra -> NEM GOND!JELENTKEZZ, mert ITT LEHETŐSÉGED van AZONNAL munkába állni!BEJÁRÁSODAT támogatják és a felvétel során csak egy rövid interjúra kell számítanod!NE MARADJ LE ERRŐL A LEHETŐSÉGRŐL-> JELENTKEZZ!
  • FIX alapbér
  • TÁMOGATJUK a bejárásodat:
  • autóval: 30 Ft/km
  • tömegközlekedéssel: 86%-os bérlettámogatás
  • Bejelentett, HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség- határozatlan idejű munkaszerződés
  • CSALÁDIAS KÖRNYEZET, kis létszámú csapat
  • Minden hónapban PONTOSAN érkező fizetés
  • RENDEZETT környezet
Feladataid lesznek
  • Alapanyagok és kész termékek mozgatása
  • Húsipari készítmények bekészítése csomagolásra
  • Bekészített termékek csomagolása, csomagolt termékekre a megfelelő jelölés felhelyezése (címkézés)
  • Az áruk, valamint göngyölegek kijelölt helyen történő elhelyezése, komissiózása és kiadása szállításra a hűtött raktárban
  • A raktári eszközök, gépek rendeltetésszerű használata, a raktárterület és a raktári környezet rendben, tisztán tartása, a raktári rend betartása
Ezt várjuk tőled
  • MOTIVÁLT, DOLGOZNI AKARÓ hozzáállás
  • Általános iskolai végzettség
  • Jó állóképesség
  • Hosszú távban gondolkodás
  • Monotónia-tűrés és terhelhetőség
  • Több műszakos munkarend vállalása
Előny
  • Érettségi
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Egyéb tudnivalók:
  • Műszakrend: 3 műszak, 8 óra
  • Munkavégzés helye: Kilimán
Delego Kft.A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám 1432-1/2012-1300-915Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Delego