Senior Procurer - TAT, HU

Aptiv

  • Tatabánya, Komárom-Esztergom
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Senior beszerzőként fontos szerepet tölthetsz be tatabányai gyárunkban, amely az Aptiv Connection Systems üzletágát kéviseli Magyarországon. Procurement csapatunk tagjaként részese lehetsz az intenzív fejlődésnek és az izgalmas változásoknak, amely szervezetünket jellemzi az elmúlt időszakban.Nincs számunkra lehetetlen feladat, nálunk önálló terepet kap kíváncsiságod, miközben jól érezheted magad és sikereket könyvelhetsz el.A te főbb feladataid:
  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok lehívásainak elkészítése és kommunikálása a beszállítók felé
  • Az alapanyag-ellátás napi szinten történő figyelése a változó gyártási igényeknek megfelelően
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, levélben és szükség esetén telefonon, telefon-konferenciákon keresztül
  • Készletszintek optimalizálása, illetve tervezett szinten tartása
  • Extra prémium logisztikai költségek minimalizálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a társszervezetekkel
  • A munkakörhöz kapcsolódó adatok, paraméterek karbantartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Napi-, heti- és havi jelentések készítése
  • Logisztikai projektekben való részvétel
  • A kritikus alapanyag-ellátási problémák eszkalációjának szakmai támogatása
  • Az eszkaláció ideje alatt folyamatos, a felelősségi körhöz tartozó információk megadása (alapanyag-ellátottság időbelisége, kritikus alapanyagok felkövetése)
  • Procurer csapat tagjainak szakmai támogatása
A mi elvárásaink:
  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 5 év munkatapasztalat gyártó vállalatnál (ideális esetben autóiparban)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office (Word, Excel) ismeret
  • SAP vagy hasonló vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemlélet, határozott fellépés, pontos, precíz munkavégzés
  • Előny: vezetői tapasztalat
Amit nyújtani tudunk:
  • Cafeteria juttatások (már a próbaidő alatt is)
  • Törvény által meghatározottat meghaladó bejárás támogatás
  • Remek csapat és innovatív termékek képviseletének lehetősége
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Széleskörű autóipari vevői kör
  • Tiszta, rendezett, klimatizált munkakörnyezet
Vannak, akik a különbséget látják – Mi a perspektívát, ami erősebbé tesz minket.A különbözőség és az elfogadás az innováció és a kreativitás forrásai. Hozzájárulnak sikereinkhez, és mi az Aptivnál mindkettőt szem előtt tartjuk.Színes csapataink napi szinten együttműködnek egymással, valóra váltják újító ötleteiket, megoldásokat találnak és szembe néznek a felmerülő kihívásokkal. Kollégáink kiemelkedő képességekkel, perspektívával és tehetséggel rendelkeznek, arra törekednek, hogy hatással legyenek jövőnkre. Ha csatlakozol hozzánk, önálló gondolkodásra, véleménynyilvánításra bátorítunk, és arra, hogy az innovatív megközelítés a mindennapjaid részévé váljon.Vannak, akik a technológiát látják – Mi a lehetőséget a kapcsolatteremtésre.Az Aptivnál nem csupán másként látjuk a világot, azért dolgozunk, hogy megváltoztassuk azt. A gyakorlatban ez azt jelenti, hogy olyan technológiát fejlesztünk, amely a közlekedést biztonságosabbá, környezetbarátabbá és összekapcsolt rendszerré teszi. Világszerte 44 országban 180 000 vagyunk az Aptiv család tagjai, de küldetésünk egy: mozgásba lendülünk és együtt megváltoztatjuk a holnapot.#CA-UHPrivacy Notice - Active Candidates:Aptiv is an equal employment opportunity employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, national origin, sex, gender identity, sexual orientation, disability status, protected veteran status or any other characteristic protected by law.

Aptiv