Alkatrész Kiszállító 7500 Nagyatád Piac tér 1345/6 hrsz Értékesítés

Unix Autó

  • Nagyatád, Somogy
  • 360.000 Ft/hó
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
7500 Nagyatád Piac tér 1345/6 hrszÉrtékesítésMiért jó az UNIX-nál dolgozni?Csatlakozz Te is az UNIX AUTÓ KFT. csapatához az alábbi pozícióban:KISZÁLLÍTÓ – MEGEMELT BÉRRELPróbaidő alatt garantált minimum bruttó bér: 360.000 FtPróbaidő után kifizetett átlagos bruttó béreink: 412.097 FtLegmagasabb bruttó bér előző havi fizetéseink alapján: 644.000 FtMi lesz a feladatod?
  • Partnerek által megrendelt termékek kiszállítása
  • Kiemelt partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás, akciókról való tájékoztatás
  • Raktári feladatok ellátása, áru rendszerezése
  • Szállításhoz kapcsolódó dokumentumok kezelése, adminisztráció elvégzése
Mit adunk munkádért cserébe?
  • Céges mobiltelefont, amit privát célra is használhatsz
  • Igényes, modern munkaruhát (cipő, nadrág, póló, polár pulóver, kabát)
  • Egyéni teljesítménytől függő prémiumot havi szinten
  • Jó állapotú, modern kiszállítóautóval dolgozhatsz
  • Előre tervezhető munkaidő
  • Gyors és hatékony munkaeszközök (PDA, informatikai rendszer)
  • Folyamatos visszajelzést és karrierutat biztosítunk Neked - jó teljesítményed garancia lesz az előrelépésre!
Mit várunk Tőled?
  • Érvényes "B" kategóriás jogosítvány
  • Legalább 1-3 éves vezetési tapasztalat
  • Magabiztos helyismeret
  • Előnyt jelent értékesítésben szerzett tapasztalat, de az sem okoz problémát, ha pályakezdő vagy, mert mi megtanítunk mindenre!

Unix Autó