Mobil értékesítési tanácsadó - vállalkozói - Budapesti Régió

OTP Bank

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Munkakör céljaAz OTP Bank Nyrt.
Budapesti Régió
Vállalkozói mobil értékesítési tanácsadó munkakör betöltésére munkatársat keres
Feladatok:
  • Kis- és középvállalati szegmensben ügyféltárgyalások szervezése, külső helyszínen történő lebonyolítása, akvizíció
  • Az ügyfél igényeinek megfelelő üzleti megoldások kidolgozása, és a bank vállalati termékeinek értékesítése
  • Az ügyfélportfólió folyamatos bővítése és proaktív menedzselése
  • Az ügyfelek számára a közvetlen és magas színvonalú szakmai tanácsadás biztosítása
  • A központi és fiókhálózati ügyfélreferálások kezelése
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Vállalkozások működésének szakmai ismerete
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtési és tárgyalási készség
  • Értékesítési szemlélet és képesség
  • Nagyfokú önállóság és sikerorientáltság
  • Legalább 3 év vállalati finanszírozási vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér és kiemelkedő teljesítmény-alapú jutalék
  • Alkalmazotti jogviszony• Céges személygépjármű, laptop, telefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Belépést követő orientációs program, majd folyamatos szakmai és értékesítési-módszertani képzések
Ezen felül kiemelkedő cafeteriát adunk, továbbá hozzájárulunk egészségpénztári és önkéntes nyugdíjcélú megtakarításaidhoz, valamint egészségbiztosítási szolgáltatási csomagot biztosítunkElőny:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Banki vállalati termékek ismerete
  • Pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

OTP Bank