Kontrolling Munkatárs (Pénzügyi és Számviteli Osztály)

Suzuki

  • Esztergom, Komárom-Esztergom
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
EsztergomPénzügy, számvitelFőbb feladatok
  • Havi készletmozgások kiértékelése és könyvelése, készletérték meghatározás
  • A pótalkatrész üzletág büdzséjének összeállítása és a profitabilitásának nyomon követése
  • Pótalkatrészek éves leltározás, egyeztetése és kiértékelése
  • Jelentések, kimutatások, napi riportok készítése
Munkakör betöltésének feltételei
  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • 2 - 3 éves kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
Amit kínálunk
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér egy nagymúltú autógyárban
  • Ingyenes céges buszjárat 50 km-es körzetből (Budapestről is!)
  • Jól tervezhető munkaidő-beosztás
  • Ingyenes melegétkezési lehetőség napi egyszer
  • SZÉP kártya juttatás
  • Kedvezményes vásárlási lehetőségek a környéken
  • Kedvezményes Suzuki vásárlási lehetőség
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőség
  • Dolgozói ajánlói program, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!
  • Széleskörű ötletmenedzsment rendszer: díjazzuk az ötleteid!
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Kontrolling IT rendszerek ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Proaktív szemléletmód

Suzuki