Karbantartó mérnök gyakornok

Mind-Diák

  • Budapest X. ker
  • 2.000 Ft/óra
  • Tréning/gyakorlat
  • Teljes munkaidő
  • 18 napja
Karbantartás, szervizkarbantartó gépészmérnök
  • Auditra való felkészülésben segítségnyújtás
  • Üzembiztonság felügyelete
  • Napi ellenőrző listák készítése
  • Excel, PPT tudás
  • Műszaki jellegű feladatok ellátása
  • Karbantartó mérnökök támogatása
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőfokú intézményben
  • Műszaki vagy mérnöki tanulmányok folytatása
  • Középfokú angol nyelvtudás
Munkaidő
  • Hétfő-péntek, 8:00-17:00 óra között heti minimum 25-30 óra vállalása
Amit kínálunk
  • Bruttó diákbér:2000 Ft/óra
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Hosszú távú diákmunka
  • Diplomamunka megírásában való segítségnyújtás
  • Gépésztechnikusi képzésben való részvétel

Jobline

Hasonló állások

  • Karbantartó mérnök gyakornok

    Mind-Diák

    • Budapest
    • 2.000 Ft/óra
    A Woco Ipartechnika Kft. egy német autóipari cég, akik műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkoznak világszerte. Feladatok: Auditra való felkészülésben segítségnyújtás Ü…
    • 11 napja
  • Karbantartó mérnök gyakornok

    Schönherz Iskolaszövetkezet

    • Budapest XXIII. ker
    • 1.900 Ft/óra
    Leírás 🚂 Partnerünk müncheni székhelyével a vasúti és haszongépjármű rendszerekhez gyártott fékrendszerek területén világszerte vezető gyártónak számít. Technológiai fejlődésmegha…
    • 17 napja
  • Karbantartó gyakornok

    Mind-Diák

    • Budapest
    • 2.000 Ft/óra
    Bruttó órabér 2000Ft/óra Megbízó: Woco Ipartechnika Kft. Munkaidő sáv Heti 20-30 óra között Érdeklődsz a karbantartói terület iránt? Fontos számodra, hogy tapasztalatot g…
    • 14 órája
    • Gyors jelentkezés