Karbantartó gépésztechnikus (Maintenance technician)

Howmet Aerospace

  • Székesfehérvár, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Responsibilities:Főbb feladatok, munkák:
  • Karbantartási, kezelési utasításokról való gondoskodás.
  • Üzemelés során bekövetkező gépi, épületgépészeti javítások azonnali megoldása a termelési prioritás szerint.
  • Alvállalkozók munkájának koordinálása; felügyelete, munka ellenőrzése-átvétele.
  • Gépek, berendezések használatának, üzemelésének betanulása, majd a termelésnek való átadása, oktatása.
  • Segítség beszerzések lebonyolításában.
  • Műszaki megoldások ütemezése, nyomonkövetése, végrehajtása vagy végrehajtatása szerződött partnereken keresztül.
Qualifications:Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Törekvés a minimumon túlmutató teljesítményre.
  • Folyamatszemlélet és kezdeményező hozzáállás.
  • Előírások szigorú betartása.
  • Folyamatokra irányuló fejlesztési javaslatok megfogalmazása.
  • Fémipari iskolai végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Számítógép felhasználói ismeretek
  • Alapszintű angol nyelvtudás
Előnyt jelent:
  • Vegyipari tapasztalat egy idei új gyártósor miatt.
  • Alapszintű angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bér
  • Belépési bónusz
  • 13. havi fizetés
  • Éves bónusz
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Karácsonyi juttatás
  • Cafeteria csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok
  • Tanfolyamok
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat
  • 2 műszakos 8 órás munkarend (délelőtt/délután, H-P)