ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓ

Work4You

  • Fehérgyarmat, Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Teljes munkaidő
  • 20 napja
Kandallógyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓAz álláshoz tartozó elvárások:Szakirányú műszaki felső fokú főiskolai, egyetemi végzettség
Minimálisan 5 évi felső szintű vezetői gyakorlatAz állás betöltéséhez előnyt jelent:Angol – német nyelvtudásFőbb feladatok, munkák:A cég üzleti stratégiájának kialakítása és végrehajtása
Piaci lehetőségek felkutatása és üzleti kapcsolatok kiépítése
A termelési folyamatok optimalizálása és minőségellenőrzése
Pénzügyi tervek készítése és költségvetés kezelése
A munkaerő irányítása, beleértve a toborzást, képzést és teljesítményértékelést
Ügyfélkapcsolatok kezelése és a vevői elégedettség biztosítása
Az iparági szabványoknak és szabályozásoknak való megfelelés biztosításaMegbízórólEgy dinamikusan fejlődő, piacvezető fémszerkezetgyártó cég, amely kandallógyártással foglalkozik.
Büszkék az innovatív megoldásaikra és a munkatársaik elkötelezettségére.
Ügyvezetőként Ön lesz felelős cégünk üzleti stratégiájának kidolgozásáért és végrehajtásáért, az operatív tevékenységek irányításáért, valamint a cég hosszú távú sikerének biztosításáért.Amit kínálunk:Versenyképes fizetés és juttatási csomag
Dinamikus és támogató munkakörnyezet
Szakmai fejlődési lehetőségek
Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil és fejlődő vállalatnálPályázat benyújtásának határideje:
2024.02.28-ig.Munkakezdés:
2024.05.01-tőlMunkavégzés helye4900 Fehérgyarmat, Szatmári u. 43.

Work4You