KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ

Worklife

  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Mezőgazdasági gépek nagykereskedelmével, üzembehelyezésével és szervízelésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ Az álláshoz tartozó elvárások
Kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
Angol ÉS olasz tárgyalóképes nyelvtudás írásban és szóban
Önálló munkavégzés
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Mezőgazdasági / műszaki területen szerzett külkereskedelmi tapasztalat

Főbb feladatok, munkák
Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal, partnerekkel
Árajánlatok készítése, kapcsolattartás a belföldi partnerekkel, vevőkkel
Az értékesítési folyamat teljes bonyolítása

Megbízóról:
A cég több mint húsz éve mezőgazdasági gépek nagykereskedelmével, üzembe helyezésével, szervizelésével foglalkozik.
Jellemzően a gépeket importálja Kanadából, Olaszországból, Dániából a többségét értékesíti Magyarországon és a keleti régióban.

Amit kínálunk
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye
Debrecen

Jelentkezésnél hivatkozzon a workline-ra!

Workline