Anyagmozgató (Nyíregyháza)

Work Force

  • Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Rövid leírásNemzetközi szinten is kiemelkedő, játékgyártással foglalkozó partnerünk részére targoncás ANYAGMOZGATÓ munkakörbe keresünk megbízható munkavállalókat NYÍREGYHÁZÁRA!Ha szeretne egy folyamatosan bővülő cégnél dolgozni, jelentkezzen hozzánk!Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
  • Anyag(termék) sérülésmentes mozgatása, tárolása, csomagolása a kiadott utasítások alapján.
  • Gépek, berendezések kezelése a kiadott utasítások szerint.
  • Bizonylatok előírásszerű kezelése.
  • Alap- és csomagolóanyagok szakszerű kezelése.
  • Göngyöleg fajtánkénti kezelése.
  • Hulladéktároló edények ürítése, a hulladék szelektív gyűjtése.
  • A munkaterület tisztán tartása. Maximális rend és munkafegyelem betartása.
  • Önálló munkavégzés.
  • Maradéktalan információ átadás a többi műszak felé.
  • Rendellenesség észlelése esetén azonnal értesíti a munkahelyi vezetőjét.
Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
  • Általános iskola
  • Targoncás jogosítvány( vezetőülés: 3324,vezetőállás:3313)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
Mit kínálunk?
  • Kiemelkedő alapbér
  • Cafetéria
  • Bejárási támogatás céges autóbusszal
  • Bejárási támogatás autóval lehetséges
Előny
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
  • Munkavégzés helye: Nyíregyháza
  • Több műszakos munkarend
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk
Jelentkezés módjaAmennyiben a munkalehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk jelentkezését alább a „Jelentkezés elküldése” gombra kattintva.

Work Force