Kereskedelmi és ügyfélkapcsolati munkatárs - 6 órás munkaidő

Spiromed Kft.

  • Budapest
  • 400.000-480.000 Ft/hó
  • Állandó
  • Részmunkaidő
  • 16 napja
A Spiromed gyógyszer-nagykereskedelmi Kft. a magyar piacon 26 éve jelenlevő, dinamikusan fejlődő, stabil, magyar tulajdonú vállalkozás. Az egészségügy területén működik és az allergia diagnosztikára és terápiára specializálódott.Az új munkatársunk segítségével szeretnénk bővíteni a cég értékesítési és kereskedelmi tevékenységét.6 órás munkaidő, 8-14 óra közöttKiemelkedő bérezés: bruttó 400.000-480.000 FtFőbb feladatok, munkák:Vevői rendelések és igények kezelése
Rendelésekkel kapcsolatos napi feladatok ellátása
Megrendelések összekészítése, kiadása (számlázás, szállítólevelezés, csomagolás)
Árajánlatok készítése
Ügyfelekkel való kapcsolattartás szóban és írásban
Beérkező áru átvétele
Időszaki készletellenőrzések és leltárok levezetése
Nyilvántartások vezetéseMiért érdemes jelentkezni?Stabil, hosszú távú, biztos munkahely
Változatos munkafeladatok
Versenyképes fizetésAmit nyújtunk:Modern, kényelmes irodai környezet
Részletes betanítás munkakezdéskor
Fejlődési, tanulási lehetőség egy folyamatosan fejlődő üzleti környezetben
Kis létszámú csapat előnye
Barátságos légkör, empatikus vezetőségAz álláshoz tartozó elvárások:MS Office felhasználói szintű ismerete és gyakorlata
Önállóság, rugalmasság, felelősségtudat
Jó kommunikációs készség írásban és szóban
Egészségügyi, értékesítési vagy kereskedelmi területen szerzett tapasztalat (1-3 év)Az állás betöltéséhez előnyt jelent:B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlatSzükséges végzettség:FőiskolaMunkavégzés helye:Budapest, XXII. kerület, 1223 Budapest, Erzsébet királyné út
jó megközelíthetőséggel (autó, tömegközlekedés)Amennyiben szeretne egy kis csapat fontos tagja lenni és egy nyugodt, zöld övezetben található munkahelyen dolgozni, ahová soha nem kell gyomorgörccsel bejönnie, akkor várjuk jelentkezését!Küldje el önéletrajzát születési dátummal és motivációs levelét a megadott e-mail címre.

CV Online