EHS MÉRNÖK

Valeo

  • Veszprém
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
  • Munkavédelmi felülvizsgálatok elvégzése, munkabalesetek kivizsgálásában való részvétel
  • ISO 14.001:2015 / ISO 45.001:2018 szabványok működtetésében való részvétel
  • Corporate EHS irányelvek bevezetésében és működtetésében való közreműködés
  • Éves Munka- és Egészségvédelemi, illetve specifikus oktatások megtartása
  • Tűzvédelmi feladatok ellátásában való részvétel
  • Biztonsági berendezések ellenőrzése, azok felügyelete
  • EHS képzések, programok szervezése és koordinálása
  • Belső és külső auditokra felkészülés, azokon való részvétel, a feltárt nem megfelelőségek kezelésével kapcsolatos intézkedések végrehajtása és nyomon követése
  • A vállalat munkabiztonsági kultúrájának folyamatos fejlesztése
  • Felsőfokú végzettség (műszaki területen)
  • 3-4 év EHS területen szerzett tapasztalat
  • Munkavédelmi képesítés
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Proaktív és problémamegoldó hozzáállás
  • Stressztűrő képesség

Profession