Senior Consultant - Corporate, M&A and International Tax

Deloitte

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Description & RequirementsKit keresünk
  • Felsőfokú végzettség gazdasági területen
  • 3-4 év releváns szakmai tapasztalat tanácsadói vagy vállalati oldalon
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Excel, Word, PowerPoint magabiztos használata
  • Feladatokhoz való proaktív hozzáállás
  • Választékos kommunikáció szóban és írásban, szakmai igényesség
Előny:
  • Tanácsadó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Egyetemi évek alatt szakkollégiumban, diákszervezetben aktivitás (pl. Corvinus Tax Club), esetversenyeken szerzett tapasztalat, külföldi tapasztalat
Amivel foglalkozni fogsz
  • Tanácsadó levelek készítése az ügyfelek részére társaságokat érintő adózási témákban
  • Adókalkulációk készítése, illetve ügyfelek által készített adókalkulációk ellenőrzése
  • Hatósági beadványok készítése (például: állásfoglalások, észrevételek, fellebbezések, adóelőleg-mérséklési kérelmek, feltételes adómegállapítás iránti kérelmek)
  • Adóellenőrzésekben való közreműködés
  • Adózási átvilágításokban történő részvétel, átvilágítási jelentések készítése
  • Adóstratégia kialakításában való közreműködés
  • Ügyfélmunkában való aktív részvétel, kapcsolattartás
  • Junior kollégák irányítása és szakmai támogatása
Amit kínálunk
  • Izgalmas és változatos projektekben való részvétel
  • Felelősségteljes, értékteremtő munka
  • Rugalmas munkavégzés
  • Jól definiált, teljesítményalapú előrelépési lehetőség
  • Személyre szabott támogatás szakmai és személyes fejlődésedben, képzés-fejlesztési programokban való részvételi lehetőség
  • Támogató szakmai és emberi háttér, folyamatos tudásmegosztás, csapatban gondolkodás
A Deloitte-rólA Deloitte a világ egyik vezető szakmai szolgáltató cége, amely könyvvizsgálói és számviteli tanácsadási, adó- és jogi tanácsadási, vállalati kockázati szolgáltatások és tanácsadás területeken kínál világszínvonalú megoldásokat ügyfeleinek több mint 150 országban, közel 312 ezer munkatárssal.A csapatrólA Deloitte adótanácsadási osztályán rengeteg lehetőség kínálkozik számodra. Elemző, compliance és tanácsadó csapatunk tagjaként a legkülönfélébb vállalati adózási kérdések megoldásában kamatoztathatod tudásodat és nagyméretű nemzetközi és helyi ügyfeleinknek nyújtott integrált adó-tanácsadási szolgáltatásokat támogathatsz.Az International Tax Review European Tax Awards alapján
  • CE Tax Firm of the Year 2020
  • Hungarian Transfer Pricing Firm of the Year 2019
  • European Tax Firm of the Year 2017-2019
  • European Tax Technology Firm of the Year 2019
#LI-FP1

Deloitte