Betanított munka

Viapan Dologidő

  • Budapest
  • 1.600 Ft/óra
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 19 napja
Mik lesznek a feladatok?fém profilok méretre vágása
formára hajlítása
keret és szűrőbetét összeállításaMunkaidő:hétfőt-péntek 7:00-15:00Munkavégzés helye:Budapest IV. kerületElvárások:min. 8 általános iskolai végzettség
önálló, megbízható, precíz munkavégzésMit ajánlunk?könnyű fizikai munka
családias környezet
stabil, hosszú távú lehetőség
egyszerűsített foglalkoztatásban történő munkavégzés
bérezés: 1.600 Ft/óra

CV Online

Hasonló állások

  • Betanított fizikai munka

    Jusec

    • Budapest
    • 345.864 Ft/hó
    Szakmunka, fizikai munka betanított munkás Főbb feladatok, munkák: -Épületen belüli anyagrendezés, anyagmozgatás -Asztalok, székek pakolása Az álláshoz tartozó elvárások: -Te…
    • 17 napja
  • Betanított munkás / varrónő

    Krill Zrt.

    • Budapest
    Légszűrők gyártására keresünk Betanított munkás / varrónő / kollégát a XV kerületbe. Elvárások: Pozitív hozzáállás Őszinteség, tisztesség Becsületes munkavégzés Amit aján…
    • 19 napja