Szerszámkarbantartó lakatos

Ecseri

  • Cegléd, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
munkakörbe keresünk új munkatársatFeladatok, amik várnak Rád:
  • Alumínium-öntő szerszámok leszerelés utáni tisztítása
  • Szerszámok előkészítése, átvizsgálása gyártás indítás előtt
  • A karbantartott, felújított darabokon utómunkák végzése
  • Hibák javítása
  • Az időszakos karbantartások végzése az öntőszerszámokon
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Mérőeszköz kezelési gyakorlat
  • Többműszakos munkavégzés vállalása
  • Magas szintű problémamegoldó készség, megbízhatóság, lojalitás
  • Jó kézügyesség, magas szintű szakmai ismeretek
Előnyt jelent:
  • Híddaru jogosítvány
Amit kínálunk:
  • hosszútávú munkalehetőség (határozatlan idejű bejelentett munkaviszony)
  • szabad hétvégék, segítőkész klassz csapat
  • család támogatás
  • munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, távolsági bérletek esetén 86 %
  • további béren kívüli juttatások
  • céges rendezvények: csapatépítő programok, közös kirándulások, családi nap, sportnap
Munkavégzés helye:
  • 2700 Cegléd, Ipartelepi út 25.

Ecseri