Kereskedelmi tanácsadó- Érd/ Százhalombatta (Pest megye) és Iváncsa/ Pusztaszabolcs (Fejér megye)

Provident

  • Iváncsa, Fejér Pusztaszabolcs, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Miért jó nálunk dolgozni: * Tagja lehetsz egy olyan profi csapatnak, amely többször is elnyerte a Kiválóság az Ügyfélkiszolgálásban Díjat.
  • Kötetlen munkarendben végezheted a munkádat, így a magánéletedet is könnyen szervezheted.
  • A vállalat 2019-ben 3.alkalommal nyerte el a Legjobb Munkahely díjat.
  • Alkalmazotti jogviszony.
Feladataid lesznek:
  • A Társaság pénzügyi termékeinek értékesítése, a törlesztő részletek átvétele;
  • Kapcsolattartás és információ nyújtása a meglévő ügyfélkörödnek;
  • Ügyfélmegtartási, ügyfélszerzési tevékenységek;
  • Kifutott ügyfelek utógondozása
  • Riportok és elemzések értelmezése és készítése;
  • Adatrögzítés, adattisztítás;
  • Vállalati applikációk kezelése.
Az állás a tiéd lehet, ha: * Releváns tapasztalatod van az ügyfélkiszolgálás, értékesítés és pénzkezelés területén;
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel;
  • Képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni;
  • Rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal.
Amit kínálunk:
  • Főállású, 6 vagy 8 órás alkalmazotti jogviszony;
  • Fix alapbér és ezen felül egyéni és csapatbónusz (akár bruttó 380 ezer forint)
  • Céges mobiltelefon és tablet;
  • Munkavégzésedhez üzemanyag térítés;
  • Élet- és balesetbiztosítás.

A jelentkezésedet az alábbi oldalon tudod elküldeni:

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Munkavégzés helye: Érd/ Százhalombatta (Pest megye) és Pusztaszabolcs/Iváncsa (Fejér megye)
Terület: Fejér megye, Pest megye

Provident