Vizuális operátor

WHC

  • Környe, Komárom-Esztergom
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Autóipari üveggyártó partnerünk keres kollégákat Tatabányán vizuális operátor munkakörbe.
Feladatok
  • 8 órás munkarendben összeszerelési feladatok
  • 12 órás folyamatos munkarendben váltva vizuális ellenőrzés és csomagolás
Elvárások
  • Termelési szabályok betartása
  • Pontos, precíz munkavégzés
Ajánlatunk
  • Havi bónusz, Cafeteria juttatás, ingyenes autóbusz bérlet
  • Meleg étkezési lehetőség a gyárban
  • Egészségmegőrző programok, masszázs, kedvezményes sportolási lehetőségek, táborok, és szabadidős programok
  • Előre lépési lehetőség
  • Tiszta, légkondicionált munkakörnyezet

WHC