ÉRTÉKESÍTÉSI CSOPORTVEZETŐ

Beck & Partners

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 26 napja
Szeretne olyan helyen dolgozni, ahol rövid időn belül teljesülhetnek az elképzelései?Több pénzre, sikerre, biztonságra és mégis önállóságra vágyikegy professzionálisan működtetett értékesítői csapaton keresztül?Akkor partnerünknél a Golden-Immo-nál a helye!Magyarország legsikeresebb Franchise partneri címét elnyerő cég,akihez keressük új munkatársuk az alábbi pozícióba:ÉRTÉKESÍTÉSI CSOPORTVEZETŐMiért és mikor érdemes őket választani?
  • Ha Ön olyan munkát szeretne, ahol a fejlődési és fejlesztési lehetőségek gyakorlatilag korlátlanok, az eredményességet egy nagy tapasztalatokkal és eredményekkel rendelkező felsővezetői csapat biztosítja, hozzáadva egy országos hálózat erejét, tapasztalatát, szakmai, jogi és üzleti hátterét, ahol a kereseti lehetőségének nincs felső határa, akkor ez a munka Önnek való.
  • Ha Ön ambiciózus, vannak céljai és álmai, szeret és tud kitartóan dolgozni, jól kezeli a problémákat, kreatív és pozitív kisugárzású, könnyen megtalálja a közös hangot az emberekkel, jól tárgyal, akkor alkalmas lehet a pozícióra.
  • Olyan eszközt nyújtanak, amit rövid időn belül több pénzre, szabadidőre, önálló napirendre, magasabb pozícióra, anyagi biztonságra válthatja.
A leendő feladatai lesznek:
  • 5-15 fős értékesítő csapat működtetése
  • Új értékesítők betoborzása, első körös interjúk megtartása
  • Csapatépítés
  • Mentorálás
  • Értékesítők fejlesztése, szakmai támogatása, motiválás az egyéni és csapatcélok megvalósítása érdekében
  • Megbízónk 20 év alatt összegyűjtött tapasztalatának segítségével
Egyéb információk, elvárások:
  • Speciális értékesítési területről van szó, értékesítési tapasztalat hiányában szükséges lehet 1-6 hónapot eltölteni az értékesítési folyamatok megismerésével
  • Változásokhoz való gyors alkalmazkodás
  • Vezetői attitűd
  • Excel, Word, Internet felhasználói szintű ismerete
  • Legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Idegennyelv ismeret előnyt jelent
  • Értékesítés-orientált vezetési és döntéshozatali képesség
Javadalmazás:
  • Jutalékos rendszerben
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest teljes területe
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!