Könyvelő - Győr

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 23 napja
Feladatok:Teljeskörű könyvelési feladatok ellátásaRészvétel adóbevallások készítésében
Időszaki és éves zárások összeállítása
Egyéb pénzügyi és számviteli feladatok
Kapcsolattartás az ügyfelekkel
Együttműködés a csoportban dolgozó kollégákkalElvárások:Legalább 3 év számviteli/adózási területen szerzett tapasztalatJó kommunikációs-és problémamegoldó képesség
Magabiztos MS Office ismeret
Mérlegképes könyvelői végzettségElőny:Német nyelvismeretA munkáltató ajánlata:Versenyképes jövedelem
Változatos béren kívüli juttatások (cafeteria, jubileumi jutalom)
Kiemelten magas bejárás támogatás
Home office lehetőség
Rugalmas munkaidő
Változatos ügyfélkör
Folyamatos szakmai támogatás
Nyitottság részmunkaidős foglalkoztatásra
Lehetőség a szakmai fejlődésreA munkavégzés helye:GyőrMegbízónk profilja:A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.győri Partnere részére toboroz és közvetít új főállású munkatársat.

CV Online