SENIOR ACCOUNT MANAGER

Work4You

  • Budapest
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 27 napja
Digitális Marketing Ügynökség megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:SENIOR ACCOUNT MANAGERMindened a digitális marketing és szereztél már pár évnyi tapasztalatot online kampányok tervezésében és kezelésében?
Átlátod a különböző hirdetési rendszerek felületét, és az ügyfélkezelés sem jelent számodra kihívást?
Töltsd el hasznosabban a munkába járással töltött időt és dolgozz távmunkában, otthonról, modern irodai környezetben kedvenc coworking irodánkból, ahogy kedved tartja!
Folyamatos kihívások, állandó szakmai fejlődés és egy klassz csapat várnak Rád.Az álláshoz tartozó elvárások:
Legyen minimum 4-5 éves digitális marketing tapasztalatod, lehetőleg ügynökségi háttérrel
Ismerd a Google-eszközöket (Google Ads, Analytics, Tag Manager, Looker Studio) és a Facebook marketingeszközeit
Találd meg könnyedén Ügyfeleinkkel a közös hangot, menedzseld profin a hozzád tartozó ügyfeleket
Legyen felsőfokú végzettséged, lehetőleg marketing, kommunikáció vagy média területén
Légy precíz, proaktív, és az önálló problémamegoldás is elengedhetetlen leszSzakmai tapasztalat években:
5-10 évAz állás betöltéséhez előnyt jelent:Közel áll hozzád a cél- és eredményorientált gondolkodás, a performance-fókuszú megközelítés
Van már tapasztalatod többcsatornás kampányok menedzselésében, optimalizálásában
Készítettél már analitikai elemzéseket, könnyedén társz fel összefüggéseket
Kiválóan kommunikálsz angolul és akár más idegen nyelven is, és nem rettensz vissza a nemzetközi projektek menedzselésétől sem
Hajt a tanulási vágy – önmagad fejlesztésére és Ügyfeleid számára is folyamatosan keresed a legjobb megoldásokatFőbb feladatok, munkák:Tervezz nálunk olyan egyedülálló online marketingkommunikációs és tartalomstratégiát, amellyel lenyűgözheted Ügyfeleinket
Lásd át és értsd a különböző hirdetési rendszerek működését, összefüggéseit
Tervezz eredményes kampányokat Ügyfeleid részére, összefogva specialista csapataink munkáját hatékony projektmenedzsment keretében
Ismerd ki magad a digitális marketinghez kapcsolódó változatosabbnál változatosabb területeken (PPC, UX, analitika, SEO, email marketing), és tudd, miként lehet belőlük kihozni a maximumot
Kísérd figyelemmel Ügyfeleink konkurenciáit, készíts versenytárselemzést róluk, és segíts, hogy kiemelkedhessenek a marketingzajból
Profi meglátásaid és javaslataid prezentálásához készíts szemléletes, adatközpontú dashboardokat és jelentéseket
Tartsd a kapcsolatot az Ügyfelekkel, prezentáld nekik az eredményeket, és lásd el őket olyan személyre szabott tanácsokkal, amiket megfogadva a jövőben még sikeresebbek lehetnek
Támogasd csapatunk fejlődését belső képzéseinken és a junior, medior kollégák mentorálásán keresztülAmit kínálunk:Otthonról, távmunkában dolgozhatsz minden nap, nem kell több órát utazással töltened
Kötetlen munkaidőben, rugalmas időbeosztásban dolgozhatsz, Te osztod be a saját idődet – csak annyit kérünk, legyen napi 6 vagy 8 órád, amit azzal töltesz, hogy dedikáltan ügyfeleink sikerein dolgozol
Ha mégis szívesebben dolgoznál modern irodai környezetben, arra is van válaszunk: kedvenc budapesti coworking irodánkba kedved szerint járhatsz be, ahol szuper hangulatban dolgozhatsz együtt a csapat többi tagjával
Változatos ügyfelek, feladatok és folyamatos kihívások várnak Rád
Széleskörű szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk belső képzéseinkkel és rendszeres tréningekkel
Korrekt fizetés, amiből félre is tudsz tenni, ráadásul nem kell érte irodában ülnöd egész napMunkaidő:
Napi 8 óraMunkavégzés helyeBudapesten vagy 100% home office-ban

Work4You

Hasonló állások

  • Senior Key Account Manager

    • Budapest
    Stabil ügyfélkörrel rendelkezel, és magas szinten műveled az ügyfélkapcsolatok ápolását? Ha szívesen dolgoznál egy dinamikusan növekvő cég jövőbeli key account managereként és érde…
    • 1 hónapja
  • SENIOR PPC SPECIALISTA

    Work4You

    • Budapest
    Digitális Marketing Ügynökség megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: SENIOR PPC SPECIALISTA Google Partner ügynökségük csapatába keressük azt a vezetői képesség…
    • 27 napja
  • Senior Ügyfélkapcsolati menedzser

    HVG Kiadó

    • Budapest
    Értékesítés, kereskedelem account manager, értékesítési munkatárs, key account manager Milyen feladatokban számítunk Rád? · HVG HR Center teljes portfóliójának értékesítése · f…
    • 18 napja