Pénztáros

Mind-Diák

  • Hatvan, Heves
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Szakmunka, fizikai munkapénztáros
  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 17. életév
Munkaidő
  • Hétfőtől vasárnapig, napi 4-6-8 órában
  • Heti min. 20 óra
  • Akár 40 órában is végezhető diákmunka
Amit kínálunk
  • Bruttó 1693 Ft/óra alapbér, 18:00 után bruttó 1937 Ft/óra
  • Vasárnapi munkavégzés esetén: bruttó 2262 Ft/óra
  • Rugalmas, heti szinten egyeztetett beosztások
  • Hosszú távú diákmunka

Jobline

Hasonló állások

  • Eladó-pénztáros

    KiK

    • Hatvan, Heves
    Csapatjátékos vagy? Akkor a KiK a megfelelő hely a Számodra! Akár pályakezdő vagy, akár sok éves tapasztalattal rendelkezel, számos változatos munkalehetőséget kínálunk - ráadásul …
    • 14 napja
    • Gyors jelentkezés
  • Eladó-pénztáros

    KiK

    • Gödöllő, Pest
    Csapatjátékos vagy? Akkor a KiK a megfelelő hely a Számodra! Akár pályakezdő vagy, akár sok éves tapasztalattal rendelkezel, számos változatos munkalehetőséget kínálunk - ráadásul …
    • 1 hónapja
    • Gyors jelentkezés
  • Eladó-pénztáros

    KiK

    • Jászberény, Jász-Nagykun-Szolnok
    Csapatjátékos vagy? Akkor a KiK a megfelelő hely a Számodra! Akár pályakezdő vagy, akár sok éves tapasztalattal rendelkezel, számos változatos munkalehetőséget kínálunk - ráadásul …
    • 2 hónapja
    • Gyors jelentkezés