Beugrós Áruszállító - Felsőtárkány

Matusz-Vad

  • Felsőtárkány, Heves
  • Teljes munkaidő
  • 24 napja
Pozíciócsoport:Raktár, logisztika üzemeltetésKarrierszint:Gyakorlattal rendelkezőMunkavégzés helye:Kelet-MagyarországA Matusz-Vad Zrt., Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott és friss termékeket forgalmazó, élelmiszer-kereskedelmi vállalata, munkatársat keresBeugrós áruszállító munkakörbe C kategóriás jogosítvánnyal, GKI kártyávalFelsőtárkányból történő áruszállításraElvárások:
  • áruterítői tapasztalat
  • C kategóriás jogosítvány és GKI kártya, Sofőrkártya
  • jó tájékozódó képesség
  • teherbírás, jó fizikum (az áru lepakolását az áruszállító végzi)
  • jó kommunikációs képesség
  • okostelefon magabiztos használata
  • vevő orientált gondolkodás
Előnyt jelent:
  • helyismeret
  • élelmiszeriparban szerzett áruterítői tapasztalat
  • alapfokú műszaki ismeretek
  • banki terminál, applikáció kezelésben jártasság
  • azonnali kezdés
Feladatok:
  • nagyautós áruszállítás egyaránt (3,5 5,5-7,5 tonnás össztömegű autókkal)
  • reklamációkezelés
  • nem slepptúrás kiszállítás
  • értékesítés támogatás
Amit kínálunk:
  • versenyképes bérezés
  • stabil háttér egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem a jelentkezési lap kitöltésével regisztráljon! Reméljük mielőbb csapatunkban üdvözölhetjük!

Matusz-Vad