Műszaki Előkészítő (Építőipari területre)

B+N Referencia

  • Budapest XIII. ker
  • Teljes munkaidő
  • 25 napja
A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.A B+N Referencia Zrt. fit-out igazgatósága, mint a vállalat kiemelt projektjeit kiszolgáló egysége, a projektek megszervezéséért, koordinációjáért, lebonyolításáért felel, a munkák felmérésétől egészen a pénzügyi elszámolásig. Ezen szervezeti egységhez keressük csapatunk új tagját,Műszaki Előkészítő (Építőipari területre)Munkavégzés helye:Budapest XIII. kerületében található irodánkban és alkalmanként a projektek helyszínein (jellemzően budapesti lokációval)Munkaidő:8 órás teljes munkaidőFeladatok:
  • Az új projektek felmérése, együttműködve a megbízó és a vállalatunk illetékes projektvezetőjével;
  • A felmérés, valamint a rendelkezésre álló további műszaki dokumentáció összeállítása, a szükséges szakági terveket (építész,- gépész,- gyenge - és erősáramú, statikai terveket stb.) is beleértve;
  • Árajánlat kérés a szakági tervezőktől, alvállalkozóktól, kapcsolódó megrendelés/szerződéskötés előkészítése;
  • Beérkező szakági tervezői ajánlatok ellenőrzése;
  • Kapcsolattartás a tervezőkkel, az alvállalkozókkal és az illetékes hatóságokkal, szakipari szervekkel;
  • Alvállalkozói ártárgyalások bonyolítása az illetékes projektvezető bevonásával;
  • Beérkező alvállalkozói ajánlatok ellenőrzése, szakmai és mennyiségi szempontból;
  • Kimenő árajánlatok összeállítása;
  • Projekt költségkimutatás készítése, vezetése, aktualizálása;
  • Kontrolling folyamatok támogatása, bevételek és költségek összesítése, terv-, tény kimutatások és egyéb vezetői riportok összeállítása.
Elvárások:
  • Minimum középfokú, szakirányú ELEKTROMOS vagy ÉPÍTÉSZ műszaki végzettség;
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • TERC költségvetés készítő program felhasználó szintű ismerete;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel);
  • Precizitás, pontosság, határidők pontos betartása;
  • Jó kommunikációs készség, rugalmasság.
Előny:
  • Felsőfokú, szakirányú elektromos vagy építész műszaki végzettség.
Amit kínálunk:
  • Továbbképzés, fejlődési lehetőség, belső képzési rendszer, mentor program segíti az integrációt és a karrierépítést;
  • Fit-out területen rövid időn belül lehetőség van a széles körű szakmai tapasztalat bővítésére;
  • Az új munkatárs jól felszerelt, kulturált irodai környezetben, dinamikusan fejlődő, fiatalos, barátságos kollektívában dolgozhat;
  • Stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszony.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod bruttó havi bérigényed megjelölésével a lenti Jelentkezés gombra kattintva! (Bruttó bér alatt értjük a levonások nélküli havi munkabéred.)