IT gyakornok - Continuous Process Improvement

EY

  • Budapest
  • Tréning/gyakorlat
  • Teljes munkaidő
  • 19 napja
IT gyakornok - Continuous Process ImprovementAz EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon.Célunk egy jobban működő világ kialakítása - egy olyan környezeté, amelyben nő az üzleti világ iránti bizalom, fenntartható a növekedés, a tehetséggondozás valamennyi formája érvényesül, az együttműködéseket pedig valódi mélység jellemzi.Munkatársaink visszajelzései szerint befogadó munkakultúránknak, globális tapasztalatunknak és a minőséget szem előtt tartó megközelítésünknek köszönhetően az EY olyan munkahely, ahol nemcsak dolgozni jó, de a karrierépítésre is kiváló lehetőség nyílik. Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.Az EY Continuous Process Improvement csapatába keresünk informatikus / gazdasági informatikus szakra járó gyakornok kollégát.A következő feladatok elvégzéséhez keresünk munkatársat:
  • Weblapok készítése Microsoft felhő technológiák használatával
  • SSIS adatfolyamok építése és karbantartása SQL Server és SSIS segítségével
  • Alkalmazások fejlesztése Microsoft Power Platformon
  • Power BI riportok készítése
Elvárások:
  • Programozás ASP.NET Core keretrendszerben C# programnyelven
  • Webfejlesztés HTML, CSS, Javascript használatával
  • Microsoft Azure ismerete
  • Informatikus, gazdasági informatikus, mérnöki szakon folyó aktív tanulmányok
  • Magyar és angolnyelv-tudás
  • Kiváló felhasználó szintű Word/Excel ismeret és gyakorlat
  • Minimum heti 20 órás munkaviszony vállalása
Amit kínálunk:
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Értékes szakmai tapasztalat, fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • A feladatok rugalmas időbeosztással végezhetőek
Ha magadra ismertél, jelentkezz hozzánk online!

EY

Hasonló állások

  • IT Service Desk gyakornok (szlovák nyelvtudással)

    MOL IT & DIGITAL GBS KFT.

    • Budapest
    Készen állsz a kihívásra, hogy Magyarország és a régió egyik meghatározó cégénél dolgozz? Építsd tudatosan a karriered már az egyetemi éveid alatt is! Legyél Te is részese egy …
    • 19 napja
  • IT Service Desk gyakornok

    MOL IT & DIGITAL GBS KFT.

    • Budapest
    Készen állsz a kihívásra, hogy Magyarország legnagyobb olajipari multijánál dolgozz? Légy Te is részese egy kiváló csapatnak! Ismerd meg a MOL csoport értékeit, és éld át a #LI…
    • 9 napja
  • IT Üzemeltetés gyakornok

    Erste Bank

    • Budapest
    A sütikre a weboldal alapvető funkcióinak működéséhez, így pl. a biztonságos bejelentkezéshez, a képek betöltéséhez, illetve a süti preferenciák beállításához van szükségünk. A web…
    • 13 napja