Létesítmény fenntartási vezető

HRC Group

  • Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
Szolnok1 műszakProjektmenedzsmentMunkahelyi tapasztalattal rendelkezőSzolnoki partnercégünk részére keresünk Létesítmény fenntartási vezető munkatársat!Főbb feladatok
  • A szolnoki gyártelepen a meglévő épületek, építmények karbantartása, javítása, fenntartása
  • A teleprend kialakítása, fenntartása, külső teleprend biztosítása
  • Gépjárműflotta kezelése
  • Őrzés-védelem, vagyonbiztosítás felügyelete és ellenőrzése
  • A bérbe adott ingatlanokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Környezetvédelmi, hulladékkezelési feladatok ellátása
  • Energiafogyasztás nyomon követése
  • Tűzvédelem felügyelete
Munkakör betöltésének feltételei
  • Iskolai végzettség: minimum középfokú technikusi végzettség
  • Szakmai végzettség: épületgépész, vagy építőipari technikus/építőmérnök/felsőfokú épületgépész végzettség
  • Gyakorlati idő: min. 3 év
  • Épületgépészeti ismeretek, építőipari szakipari munkák ismerete
  • CAD típusú tervezőprogram felhasználó szintű ismerete
  • Építőipari költségvetés-készítő programrendszer felhasználó szintű ismerete (TERC)
Amit megbízónk kínál
  • Cafeteria a próbaidő után
  • Élet-, egészség- és balesetbiztosítás
  • Munkába járás támogatása vidékről beutazás esetén
  • Mobiltelefon
  • Egyéb családi támogatások
  • Kulturális programokon való részvétel biztosítása
  • Támogatott melegétkeztetés
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • A műszaki-szakmai területre vonatkozó alap szintű angol nyelvtudás, vagy annak megszerzésére való hajlandóság, képesség
  • Felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) iskolai végzettség előny

HRC Group