Terápiás/szociális munkatárs (Tuzsér)

Baptista Tevékeny Szeretet Misszió

  • Tuzsér, Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 12 napja
  • Olyan ember illik a csapatunkba, aki nemcsak csoportfoglalkozásokat tud tartani több fő számára, hanem az egyéni esetkezelést is megoldja. Mindemellett az adminisztráció naprakész vezetése, továbbá a más szociális intézményekkel történő kapcsolattartás sem okoz gondot Neki.
  • Hogyha céltudatosnak, innovatívnak, csapatjátékosnak érzed magad, aki határozott fellépésű, képes az önálló munkavégzésre és igénye van a további szakmai fejlődésre, illetve lehetőleg már rendelkezik szakmai tapasztalattal a szenvedély-és/vagy a pszichiátriai betegek ellátásban, akkor pontosan Te vagy a mi emberünk.
  • Rendelkezned kell az 1/2000 SzCsM rendeletben meghatározott felsőfokú végzettséggel vagy igazolnod kell, hogy folyamatban van az ilyen jellegű végzettséged megszerzése! Például: teológus, szociális munkás, szociálpedagógus, szociálpolitikus, szociális menedzser, pszichológus, mentálhigiénikus végzettség
  • Olyan embert keresünk, aki megoldáscentrikus gondolkodásmódját felhasználva igyekszik úrrá lenni a váratlan, esetleg problémás helyzeteken.
  • Olyan munkatársat, aki asszertivitásának köszönhetően hatékonyan kommunikál munkatársaival és klienseivel egyaránt.
  • Olyan jelöltet, aki kreatív, nyitott, igazi újító szellem.
  • Olyan dolgozót, aki szeret csapatban dolgozni, de az önálló munkától sem riad vissza.
  • A fizetésed a közalkalmazotti bértáblán alapszik, ami alapbérből (bruttó 326 000 Ft) és ágazati pótlékból tevődik össze. +béren kívüli juttatások: munkába járás támogatása, munkavállalói ajánlói program.
  • Lehetőséget új szakmai projektek megvalósítására. Szeretjük az ötletteli szakmai munkát!
  • Igazán jó csapatban dolgozhatsz és fejlődhetsz a közös célok eléréséért.
  • Támogató munkahelyi közösséget és mentorációt. Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésben.
  • Megbecsülést, folyamatos visszacsatolást biztosítunk a számodra, illetve továbbképzéseken való részvételedet is finanszírozzuk. Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked.
  • Fejlesztő és csapatépítő tréningeket, szupervíziót és esetmegbeszélő csoportot.
  • Olyan családias munkakörnyezetben végezheted nap mint nap feladataidat, amelyben igazán komfortosan érezheted magad.

Profession

Hasonló állások

  • Autószerelő

    Volánbusz

    • Kisvárda, Szabolcs-Szatmár-Bereg
    Munkakör megnevezése: Autószerelő Munkavégzés vármegyéje: Szabolcs-Szatmár-Bereg Munkavégzés helye: Kisvárda Autószerelő A Volánbusz Zrt. közel 100 éves múlttal, 53 járműfe…
    • 17 napja
    • Gyors jelentkezés
  • Autóbusz-vezető

    Volánbusz

    • Kisvárda, Szabolcs-Szatmár-Bereg
    Munkakör megnevezése: Autóbusz-vezető Munkavégzés vármegyéje: Szabolcs-Szatmár-Bereg Munkavégzés helye: Kisvárda Autóbusz-vezető A Volánbusz Zrt. közel 100 éves múlttal, 53…
    • 2 napja
    • Gyors jelentkezés