TERMÉKMEGFELELŐSÉGI ADMINISZTRÁTOR

Beck & Partners

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásávalés emblémázásával foglalkozó Anda Present Group.Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:TERMÉKMEGFELELŐSÉGI ADMINISZTRÁTORAmit nyújtanak neked:
  • Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Korszerű, igényes irodai munkakörnyezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Ingyenes céges parkolót
  • Home office lehetőséget próbaidőt követően
  • A munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Kapcsolattartás a bevizsgáló intézetekkel
  • Katalógustermékek bevizsgálási riportjainak és megfelelősségi nyilatkozatainak biztosítása
  • Termékbevizsgáló laboratóriumoktól, illetve beszállítóktól érkező termékbevizsgálási jegyzőkönyvek ellenőrzése, feldolgozása, adatbázisban való kezelése, frissítése
  • Új bevizsgáláshoz árajánlat bekérése, kiértékelése - a bevizsgáláshoz szükséges minták biztosítása
  • Együttműködés a Beszerzőkkel
  • Kapcsolattartás Sales/Export osztállyal
  • Európai Uniós direktívák és standard-ek (REACH, RoHS, EMC, LFGB, EN71, stb.), jogszabályok nyomon követése
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Felsőfokú végzettséged van
  • Ismered a termékekkel kapcsolatos jogszabályokat, direktívákat és sztenderdeket (REACH, RoHs, EMC, LFGB, EN71 stb.), valamint nem okoz problémát jogszabályok értelmezése, akár angol nyelven is
  • Az alapanyagismeret nem idegen számodra
  • 1-3 év szakmai tapasztalatod van
  • Angol nyelven középfokon kommunikálsz
  • Szereted az adminisztratív és rutinszerű feladatokat
Előnyt jelent:
  • Reklámajándéktárgyak ismerete
  • Navision program ismerete
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 08:30-17:00
Munkavégzés pontos helye:
  • 1087 Budapest. Könyves Kálmán krt. 48-52.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába, valamint töltsd fel szakmai önéletrajzodat!