Ruházati gép kezelője és gyártósor mellett dolgozó

  • Salgótarján, Nógrád
  • 266.800 Ft/hó
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Munkakör (FEOR) Ruházati gép kezelője és gyártósor mellett dolgozó
Gyakorlati idő 1 év felett 2 évig
Munkakör kiegészítése Betanított varrónő
Kapcsolódó nyertes pályázat
Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 266 800 - 266 800
Állománycsoport betanított munkás
Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti
Kér közvetítést? Igen
Munkavégzés helye 3100 Salgótarján Bajcsy Zsilinszki utca 18/AEgy helyen történő foglalkoztatás
Elvárt iskolai végzettség * szakmunkásképzőMegjegyzés Februári kezdéssel keresünk a Salgótex Varroda Kft.-hez 3 fő betanított varrónőt.Feladatok: Női és férfi konfekció varrása. Hasonló területen szerzett tapasztalat elvárás.Állandó délelőtti munkavégzés:Munkakezdés: 05:45 (Hétfőtől- péntekig)Munkavégzés helye: 3100 SalgótarjánÉrdeklődni jelentkezni: a foglalkoztatónál +36-20/378-7555-ös telefonszámon.Önéletrajzokat: a salgotexvarroda@gmail.com-ra várunk.

Virtuális Munkaerőpiac Portál