Takarító – Budapest, Csömöri út

Kézmű

  • Budapest
  • Állandó
  • Részmunkaidő
  • 2 hónapja
Feladatok
  • A meghatározott területek (irodák, üzemi területeket, szociális helyiségek) tisztán tartása.
  • Az alapterület anyagától függően a padló felseprése, vegyszeres felmosása.
  • Fertőzés veszélyes időszakokban fertőtlenítési feladatok ellátása.
  • A szemetes kosarak kiürítése, a szemeteszsákok cserélése.
  • Papírtörlők és egyéb higiéniás eszközök utánpótlása.
  • Bútorok és egyéb berendezési tárgyak szükség szerinti portalanítása.
  • Ajtók, ablakpárkányok, belső üvegfelületek tisztán tartása, ujjlenyomatok letörlése.
Elvárások
  • állóképesség
Megváltozott munkaképességűek jelentkezését várjuk!Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Lokáció Cég: Kézmű
Régió: Közép Magyarország
Megye: Pest
Járás: Budapest Csömöri úti Járás
Cím: 1147 Budapest, Csömöri út 50-60.
36204879250

Kézmű