Targoncavezető - Újhartyán

Randstad

  • Újhartyán, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 9 napja
Logisztika, beszerzés

targoncavezető

Targoncával teherszállítási és anyagmozgatási feladatokat ellátása;

áruk, anyagok emelése, polcra helyezése és egyéb mozgatása;

kamionok fel és lepakolása;

területek közötti anyagmozgatás.

Targonca vezetői engedély (3324, 3313-as gépcsoport típusmegjelöléssel) és OKJ bizonyítvány;

hasonló területen szerzett munkatapasztalat;

számítógép felhasználó szintű ismerete;

terhelhetőség, önállóság, megbízhatóság, precíz munkavégzés.

Fontos, hogy tudd vállalni a több műszakos munkarendet, valamint rendelkezz targoncavezetői gyakorlattal.

A munkavégzés helye: Újhartyán

Motiváló juttatási csomag (alapbér, cafeteria, műszakpótlék, bónusz, munkaruha),

céges buszjárat;

családias cégkultúra;

kiváló csapat és munkakörnyezet;

modern eszközök biztosítása;

fejlődési lehetőség;

megbecsülés.

Jelen lehetsz egy nemzetközi autóipari vállalat felépítésénél. Gyere, és légy részese ennek az izgalmas világnak!

Jobline