Junior biostatisztikus

Richter Gedeon

  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.A Richter GedeonJunior biostatisztikusmunkatársat keres.Feladataid
  • Fejlesztők támogatása DoE tervek készítésében
  • MVDA elemzések készítése
  • PAT folyamatok kialakítása, modellépítés, léptéknövelés és validálás
  • ,,State of the art" eszköz- és szoftverpark fenntartása
  • Rendszeres riportálás és riport templátok kialakítása
  • Technológiai trendek elemzése, ekvivalencia vizsgálat
  • Adatbázisok kialakítása és összevonása, Access, SQL
Amit várunk
  • Vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, biológus végzettség, vagy matematikus vagy informatikus végzettség biológia vagy kémia területén szerzett releváns tapasztalattal
  • Közép- vagy felsőfokú angol nyelvtudás
  • MVDA, DoE alapismeretek
  • PAT tapasztalat (pl, Raman/NIR)
  • Upstream vagy downstream szakterület ismerete
  • Dokumentációs és adatelemző szoftverismeret (pl, Statistica, MODDE/SIMCA)
  • Programnyelvek ismerete (pl. Python)
Egyéb információ
  • A munkaszerződés határozott időre szól
Ami itt vár
  • Élenjáró, világszínvonalú berendezések, eljárások, technológiák a kutatás-fejlesztésben, minőségirányításban és biotechnológiában
  • Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai karrier
  • Elkötelezett, támogató csapat
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely
  • Egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert vállalat perspektívái
  • Széleskörű juttatási csomag
Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!