Műszerész

Gi Group

  • Nemesvámos, Veszprém
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Csatlakozz szereléstechnikai és gépipari partnercégünkhöz, ahol a technika és a szakértelem találkozik. Légy részese egy inspiráló és dinamikus világnak, ahol a műszaki kreativitás határtalan. Jelentkezz az alábbi pozícióra:MŰSZERÉSZLegfőbb feladataid:
  • Egyedi célgépek villamos szekrényének szerelése;
  • Célgépek elektromos kötése;
  • Elkészült célgépek telepítése.
Téged keresünk ha:
  • Elektronikai végzettséggel rendelkezel (elektronikai műszerész/gyengeáramú villanyszerelő/automatizálási technikus);
  • Nem okoz gondot elektromos tervrajz olvasása;
  • B kategóriás jogosítványod van;
  • Szívesen veszel részt országos és külföldi projektekben;
  • Jól bírod a fizikai terhelést.
Előny:
  • Angol nyelvtudás;
  • Autóipari sori karbantartó műszerész tapasztalat.
Mi vár rád, ha csatlakozol a céghez?
  • Motiváló alapbéren felül nettó 30 000 Ft cafeteria;
  • Bónusz és étkezési támogatás;
  • Utazástámogatás: nettó 30 Ft/km vagy a bérlet 86%-a;
  • Változatos feladatok és fejlődési lehetőségek;
  • Barátságos és modern munkakörnyezet, valamint céges rendezvények.
Egyéb információk:
  • Műszakrend: 1 műszak (H-P – 7:00-15:30);
  • Munkavégzés helye: Nemesvámos.

Gi Group

Hasonló állások

  • Műszerész/villanyszerelő

    HRC Group

    • Veszprém
    Veszprém 1 műszak Műszerész Munkahelyi tapasztalattal rendelkező Veszprémi Partnerünkhöz keresünk MŰSZERÉSZ/VIILANYSZERELŐ pozícióba munkatársakat 1 műszakos munkarendbe. …
    • 2 hónapja
  • Műszerész

    Trenkwalder Group

    • Veszprém
    Gyártás, műszaki terület, Karbantartás, szerviz elektroműszerész…
    • 11 órája