Stratégiai beszerzési tanácsadó 2

OTP Bank

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Stratégiai BeszerzőFeladatok:
  • Részvétel az érintett termékek/szolgáltatások beszerzési stratégiájának kialakításában és végrehajtásában
  • Versenyeztetés, tenderek végrehajtása, meglévő beszerzési eljárások optimalizálása, a Bank számára előnyös, költségtakarékos megoldások biztosítása
  • Szerződéskötés, szerződéskötési folyamat összefogása
  • Meglévő szerződések felülvizsgálata, újratárgyalása
  • Megtakarítások realizálása
  • Proaktív beszerzés megvalósítása igénylői és szállítói oldalon egyaránt
  • Dokumentációk készítése
Téged keresünk ha:
  • Indirekt Stratégiai beszerzői munkakörben szerzett 3-5 éves munkatapasztalattal rendelkezel
  • Műszaki és/vagy gazdasági felsőfokú végzettséged van
  • Legalább társalgási szinten kommunikálsz angolul
  • Jók a tárgyalási és kommunikációs készségeid
  • Önállóság, jó projektvezetői képességek, határozottság, kollaborációs képesség, ügyfél orientáltság jellemez
  • Döntéshozatali és felelősségvállalási képességgel rendelkezel
  • Pontosság, alaposság, proaktivitás jellemez
  • Lelkiismeretes és megbízható, eredmény- és megoldás orientált hozzáállású vagy
Előnyt jelent:
  • Pénzügyi szektorban szerzett beszerzési munkatapasztalat
  • Logisztikai/külkereskedelmi felsőfokú végzettség
  • Releváns projektvezetési tapasztalat
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
  • Jártasság Integrált vállalatirányítási rendszerek (SAP/Oracle, stb.) beszerzési moduljaiban
  • Vendor menedzsment területen szerzett tapasztalat
  • ARIBA rendszer ismerete

OTP Bank