Megmunkálási technikus

Eurocast - GMD

  • Dorog, Komárom-Esztergom
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
GMD Cast Hungary Kft dorogi telephelyű magasnyomásos alumínium öntödéjébe és megmunkáló üzemébe keresMEGMUNKÁLÁSI TECHNIKUST.Feladatok:Megmunkáló cellák működtetése
  • gépek alapismereteinek elsajátítása
  • forgácsoló gépeken a meghibásodott, kopott szerszámok cseréje, paraméterek módosítása és a termelés újraindítása
  • robotok funkcióinak ismerete, alkalmazása
  • forgácsoló gépek olajszintjeinek ellenőrzése, utántöltése
  • gépek szűrőcseréi
Forgácsoló szerszámok kezelése
  • szerszámok ismerete (forgácsoló szerszámok, szerszámtartók illetve komponensei)
  • szerszámok előkészítéséhez szükséges gép ismereteinek elsajátítása szerszámcserenapló töltése, módosítások regisztrálása, dokumentálása
Elvárások
  • Középfokú gépész műszaki (forgácsoló, CNC technikus, gépgyártástechnológia technikus) végzettség
  • 1-3 év releváns tapasztalat
  • Nyitottság 3 műszakos műszakrend vállalására
Előny
  • Magas szintű Nakamura és EMAG gépek ismerete
  • Magas szintű Fanuc megmunkáló központ irányítási ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás
Jelentkezni önéletrajzzal a következő e-mail címen lehet:

Eurocast - GMD

Hasonló állások

  • Megmunkálási technikus

    GMD Cast

    • Dorog, Komárom-Esztergom
    Megmunkáló cellák működtetése Gépek alapismereteinek elsajátítása (be illetve kikapcsolása, szükség esetén melegítés, újraindítás, programválasztás és módosítás/korrekció) Forgác…
    • 15 napja
  • Szerszámbeállító és -cserélő technikus

    Eurocast - GMD

    • Dorog, Komárom-Esztergom
    Feladatok: Tervezett szerszámcserék elvégzése (öntő- és trimmelő szerszám) Meghibásodás/törés esetén szerszámok le/felszerelése Öntvény- és vágószerszámok állapotának ellenőrzé…
    • 30 napja
  • EHS technikus

    WHC

    • Esztergom, Komárom-Esztergom
    Esztergomban található gyártópartnerünkhöz keresünk EHS technikust! Érdekel a lehetőség, de nem tudod jelentkezz-e? Keress bizalommal és beszéljünk a részletekről! Elérhetőségem: …
    • 1 hónapja