Beszállítói minőségügyi mérnök

T-HR

  • Oroszlány, Komárom-Esztergom
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A ReCaptcha működéséhez a Google anonim statisztikai információkat is gyűjt.
  • Profilom
Beszállítói minőségügyi mérnökOroszlányMinőségügyAngolFőbb feladatok
  • Beszállítótól kapott 8D riport feltöltése az SPS-be, SPS frissítése a kapott válaszokkal
  • Probléma esetén a beszállító értesítése e-mailben, reklamáció nyitása SPS-ben
  • Felkövető táblázat frissítése (pl nyitott reklamációk)
  • Hibás darabok visszaküldése
  • Válogatás során kiesett darabok selejtezése, visszaküldése a beszállítóhoz
  • SAP-ban Return PO készítése
  • Jóváíró számla kérése a beszállítótól
  • Reklamációk felülvizsgálata, módosítások, kiegészítések kérése a beszállítóktól
  • Reklamációk zárása SPS-ben, beszállító értesítése
  • Idegenárú utasítások készítése a SAP-ban
  • Külső és belső auditok felkészülésében és végrehajtásában való részvétel, audit riportok elkészítése
  • PPAP csomagok jóváhagyása, változások kezelése, új cikkszám beállítások SAP-ban
Munkakör betöltésének feltételei
  • Felsőfokú állami (preferáltan szakirányú) diploma
  • Legalább 5 év autóiparban szerzett minőségirányítási tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • IATF 16949 és ISO 14001 szabvány ismeretek
  • MS Office és vállalatirányítási rendszer (SAP) felhasználó szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó és szervező készség, analitikus gondolkodásmód
Elérhetőség/Jelentkezés
  • thr3@t-hr.hu
Hasonló pozíciókVisszahívást kérekNévTelefonszám+()AdatvédelemElfogadom az .'+r.message +' ');} else {$('#contactForm').replaceWith(''+r+' ');}});'>MentésÁllás adataiTeljes munkaidőbenHatározatlan idejű1472Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Beszállítói minőségügyi mérnök|||A T-HR a piaci igényekre rugalmasan válaszolni tudó, elismert, komplex humán szolgáltatást nyújtó iroda.

T-HR