Számlázási munkatárs (részmunkaidőben - 30 óra)

Aldi

  • Biatorbágy, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Feladatok, amik rám várnak:
  • kimenő számlák, bizonylatok kiállítása, feldolgozása
  • számlareklamációk kezelése
  • fizetési felszólítások készítése
  • beérkező fizetési felszólítások feldolgozása
Amit magammal hozok:
  • számlakiállítási területen szerzett tapasztalattal rendelkezem
  • aktívan tudom használni a német és/vagy angol nyelvet
  • magas fokú MS-Office ismeretekkel rendelkezem
  • kiemelkedő pontosság, megbízhatóság jellemez
  • terhelhető és önálló munkavégzésre képes vagyok
  • elkötelezettség, csapatszellem jellemez
Ami meggyőz:
  • home office lehetőség
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • dinamikus csapat
  • támogatjuk idegennyelvi képzésedet, betanulásodat mentor segíti
  • friss zöldséget és gyümölcsöt biztosítunk a munkaidő alatt
  • jubileumi juttatás
Munkavégzés helye:2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.Munka kezdete:azonnalOnline jelentkezés:Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.Pozíció megosztása

Aldi