TÖRZSKÖNYVEZŐ (OROSZ NYELVEN)

HumanField

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 3 hónapja
  • Gyors jelentkezés
Feladatok:
  • Készítmények/hatóanyagok hazai/külföldi törzskönyveztetése,
  • Törzskönyvi beadványok elkészítése, követelmények figyelemmel kísérése,
  • A belső társosztályokkal, illetve külföldi partnerekkel és hatóságokkal történő kapcsolattartás.
Elvárások:
  • Természettudományi területen szerzett végzettség (gyógyszerész, vegyészmérnök, biomérnök, környezetmérnök, vegyész, biológus, orvos, állatorvos, kémiatanár),
  • Orosz és angol nyelvtudás,
  • Analitikai tanulmány és törzskönyvezésben szerzett tapasztalat, előnyt jelent,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.
Amit kínálunk:
  • Nemzetközi, válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.
A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0178”-es referenciaszám feltüntetésével a e-mail címre.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

HumanField