Gyermekfelügyelő - Szeged

  • Szeged, Csongrád
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
Elvárt képzettség:Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Gimnázium, SzakiskolaFoglalkoztatás jellege:teljes munkaidőJogviszony időtartama:határozatlan idő, határozott időBetölthetőség időpontja:2024.03.12.Munkarend:általános munkarendMunkavégzés helye:Csongrád vármegye - Szeged , SzegedJelentkezési határidő:2024.04.08.Feladat típusaSzociális, egészségügy - szociális munkásA betöltendő munkakör rövid összefoglalójaÁlláshirdetésA Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató 1. számú Területi Igazgatósága felvételt hirdet gyermekfelügyelő munkakörbe, szegedi lakásotthonba, azonnali munkakezdéssel.
A munkakörrel együtt járó, főbb feladatok:
  • A gyermekotthonban elhelyezett fiatalok teljes körű ellátásában aktív és szeretetteljes részvétel (több műszakos munkarendben)
  • Szabadidős tevékenységek megszervezése, lebonyolítása
  • Felelős a lakásotthonban folyó szakmai munkáért, a gyerekek megfelelő ellátásáért és a gyermeki jogok érvényesüléséért
  • Kijelölt nyilvántartások vezetése
Elvárásaink:
  • Szakirányú végzettség - a 15/1998. (IV.30.) NM rendelet szerint: gyermek- és ifjúsági felügyelő II. (OKJ), gyermek- és ifjúsági felügyelő (OKJ), óvodai dajka (OKJ), gyógypedagógiai asszisztens (OKJ), gyermekotthoni asszisztens (OKJ) vagy kisgyermekgondozó, -nevelő (OKJ) - ennek hiányában képzési kötelezettség vállalása
  • Magyar állampolgárság
  • Büntetlen előélet
  • Felelősségtudat, konfliktusmegoldó készség, gyermekszeretet, empátia, rugalmasság
  • Felvételi eljárásban történő önkéntes részvétel
Amit ajánlunk:
  • Bértábla szerinti bérezés
  • Támogató környezet
  • Csapatszellem
Amennyiben felkeltettük a figyelmét és szeretne az ország legnagyobb gyermekvédelmi szolgáltatójának munkatársa lenni, akkor kérjük, hogy küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a következő e-mail címre:
kasa.krisztian@szentagota.huA munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása-Amit kínálunk-Jelentkezés módja-KapcsolatNév:Szent Ágota Gyermekvédelmi SzolgáltatóCím:Csongrád vármegye - Szeged , Csongor tér 8.Honlap:

Egyházi állás