Műszaki rajzoló - R&D - Transmission

Schaeffler

  • Szombathely, Vas
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.Munkakörbe tartozó főbb feladatok
  • Új termékek fejlesztése, konstrukciója, a prototípus fázistól a sorozatgyártásig
  • Alkatrészek és összeállítások 3D modelljének létrehozása, rajzok ellenőrzése és jóváhagyása
  • Aktív közreműködés előfejlesztés projektekben, hibrid hajtáslánc fejlesztésében
  • Projektek koordinálása, együttműködés a társterületekkel
  • Szériatermékek folyamatos fejlesztésében való aktív részvétel
  • Műszaki számítások készítése, projektdokumentumok kezelése
  • Kommunikáció a projekttagokkal, vevővel és beszállítókkal a konstrukció folyamata során
Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek
  • Egyetemi vagy főiskolai gépész-, jármű- vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Termékfejlesztés vagy célgéptervezés területen szerzett tapasztalat előny
  • Legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás (napi szintű használat)
  • 3D CAD rendszer ismerete, PTC Creo előny
  • FEM rendszer ismerete előny, Ansys Workbench
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, tanulási hajlandóság, pozitív hozzáállás
  • Felelősségtudat, költségtudatos és önálló munkavégzés
Ajánlatunk
  • Szakmai fejlődési lehetőségek dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • Versenyképes alapbér
  • Negyedéves bónusz
  • Nyári- és karácsonyi jutalom
  • Albérleti támogatás
  • Költözési támogatás
  • Egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások
  • Ingyenes egészségügyi szolgáltatások
  • Törvényi mértéket meghaladó bejárási támogatás
  • Cafeteria juttatás (nettó 450.000 Ft/év
A világ számos pontján jelenlévő vállalatként kiemelkedő fontossággal bír számunkra, hogy a megfelelő tisztelettel kezeljük egymást, továbbá, hogy minden nézőpontnak és új ötletnek megadjuk a kellő figyelmet. Azáltal, hogy nagyra becsüljük különbözőségeinket, kreativitásra sarkalljuk egymást, és előre mozdítjuk az innovációt. Ezáltal hozzájárulunk a fenntartható értékteremtéshez nem csupán gazdasági, de társadalmi alapokon is. Mi, közösen alakítjuk a világ mozgását.Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk jelentkezését.KapcsolattartóSchaeffler Savaria Kft.Bence Gábriel+36207453615Kulcsszavak: strongertogether; Pályakezdő; Mérnök; Teljes munkaidő; Határozatlan; Termékfejlesztés;

Schaeffler