Operátor

WHC

  • Ajka, Veszprém
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Autóalkatrész gyártával foglalkozó parterünk keresi leendő munkatársait Ajkán.
Feladatok
  • Gyártógépek kezelése
  • Gyártóeszközök előírás szerinti használata
  • Gyártási folyamatok betartása
Elvárások
  • 8. általános végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Állóképesség
  • Terhelhetőség
Ajánlatunk
  • Versenyképes bér
  • Prémium juttatás
  • Céges buszjárat

WHC

Hasonló állások

  • Operátor -3műszak- Ajka Operátor

    Ár: 0 Ft Az autóiparban és a repülőgépiparban világszinten meghatározó, alumínium öntvényeket gyártó partnerünk számára keresünk munkatársakat 3 műszakba, OPERÁTOR munkakörökbe A…
    • 23 napja
  • Gépkezelő operátor - 3műszak - Ajka Operátor

    Ár: 0 Ft Ajkai gyártópartnerünk részére keresünk munkatársakat 3 műszakban, GÉPKEZELÓ munkakörbe! FELADATOK: - Fröccsöntő gépek kezelése - Sorjázás - Dokumentáció vezetése …
    • 1 hónapja
  • Operátor - 3műszak - Ajka

    Opus Europa

    Az autóiparban és a repülőgépiparban világszinten meghatározó, alumínium öntvényeket gyártó partnerünk számára keresünk munkatársakat 3 műszakba, OPERÁTOR munkakörökbe Ajkára! FE…
    • 10 napja