Raktári Ügyintéző Munkatárs (PM DDI Agent)

DHL

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
MINŐSÉG ÉS KÍVÁLÓ SZOLGÁLTATÁS. EZEKET NYÚJTJUK AZ ÜGYFELEINKNEK.A DHL Express úttörő szerepet tölt bea határokon átnyúló expressz szállítmányozási ágazatban, és jelenlegvilágszertetöbb mint 220 országban és területenműködik.Raktári dolgozótkeresünk-délutánoscsapatunkba
(Raktári ügyintéző)Mit ajánlunk az alapbéren felül?
  • Cafeteria juttatást (SZÉP kártya)
  • Étkezési hozzájárulást
  • Generali élet- és balesetbiztosítást
  • Negyedéves bónuszt
  • Kedvezményes AYCM sportkártyát
  • Alza kedvezményt
  • Formaruhát, munkavédelmi felszereléseket
  • A törvényileg meghatározott 22.00 helyett, nálunk már 20.00-tól műszakpótlékot adunk
  • A szakmában kiváló emberek lesznek a mentoraid, hogy Te legyél a jövő logisztikai szakembere
  • Vezetőt, akia hibákra fejlődési lehetőségként tekint, aki motivál és gondozza a tehetséged
Mik az elvárásaink feléd?
  • Közösen kialakított rendszerben való gondolkodás
  • Konstruktív és proaktív hozzáállás
  • Találékonyság, jó problémamegoldó készség
  • Korábban szerzett raktári tapasztalataid itt kamatoztathatod
  • Előnyként kezeljük az alapszintű angol nyelvtudást, ha úgy érzed, csak emiatt bizonytalanodtál el, jelentkezz bátran!
Milyen feladatokat fogunk Rád bízni?
  • Tevékenyen részt veszel az operációban és a raktári, valamint ahhoz kapcsolódó minimális adminisztratív feladatok elvégzésében
  • Folyamatos kapcsolattartás vezetőiddel, proaktívan adsz át információkat. Esetenként a társosztályokkal is kommunikálsz
  • A raktár rendezett állapotának biztosítását, felelős raktárkezelését
  • Export küldemények rakodásra történő felkészítését
  • Sérült küldemények kezelését, jegyzőkönyvezésétFolyamataink elsajátítása után a küldemény nyomonkövethetőségének biztosítását, útvonalának kezelését
Mikor számítunk Rád?· Hétfőtől- péntekig 17:00-01:30között, a törvényileg meghatározott 22.00 helyett, nálunk már 20.00-tól műszakpótlékot adunkRólunk:DHL. LOGISZTIKA A KAPCSOLATOK VILÁGÁBAN.A DHL ma a világ vezető logisztikai vállalata. 600 000 munkatársunk a világ több mint 220 országában és területén fáradozik azon, hogy ügyfeleink a határokat átlépve jusson el új piacokra és gyarapítsa vállalkozását. Vagy hogy egyszerűen levelet küldjön a szeretteinek.HOZZUNK VÁLTOZÁST! KÖZÖSEN.Kiválasztási folyamatunk:Az önéletrajzok áttekintése után a sikeres pályázókat egy telefonos interjúra invitáljuk, ahol a legkardinálisabb kérdéseket átbeszéljük (munkaidő, bérezés, pótlékok), ezt követően, ha még mindig érdekel a pozíció, egy személyes interjúra is meghívunk, ahol megismerheted a leendő vezetőidet, a munkaterületet, kötöttségek nélkül felteheted fennmaradó kérdéseid.

DHL