Pénzügyes - irodavezető

TRT Europe Kft.

  • Budakeszi, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
A TAGAI RACING TECHNOLOGY (TRT Europe Kft.) Pénzügyes - irodavezetőkollégáját keressük csapatunkba Budakeszi telephelyünkre.AZ ÚJ MUNKATÁRSUNK FELADATAI:Költségszámlák rögzítése
Vevői számlák kiállítása
könyvelési anyagok előkészítése (szkennelés, fénymásolás, iktatás)
Céges bankszámlák kezelése, átutalások indítása
Önkormányzati, banki ügyintézés
Ügyfélfogadás, csomag átvétel
Irodavezetői feladatok ellátása (feladatok koordinálása, beszerzések intézése)TÉGED KERESÜNK, HAlegalább Érettségivel rendelkezel
1-3 év releváns tapasztalattal rendelkezel
gyakorlott vagy számítógépes programok használatában
munkádra igényes és precíz vagy
jó vagy problémamegoldásbanELŐNYBEN VAGY, HAangolul legalább középszinten kommunikálsz
szakirányú végzettséged van
gyakorlott vagy beszerzésben, könyvelésben vagy HR területenMIÉRT ÉRDEMES A POZÍCIÓT MEGPÁLYÁZNIStabil vállalati hátteret kínálunk
Modern munkakörülmények között dolgozhatsz
Bérezés: nettó 350.000.- ft-tólA TRT Europe Kft. autószerviz, szállítmányozás és versenyautó üzletággal rendelkezik.Tudj meg többet rólunk a www.trt.hu –n vagy a Facebookon https://www.facebook.com/tagairacing/ és ha rólad szól ez a hirdetés, jelentkezz! Küldd önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

CV Online