Fröccsöntő szerszámkészítő

Pannon-Work

  • Kecskéd, Komárom-Esztergom
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
KecskédNehéziparTata környéki Megbízónk részére gépkezelő munkatársat keresünk.Főbb feladatok
  • Műanyag fröccsöntőszerszámok karbantartása, javítása, polírozási feladatok ellátása
  • Szerelési folyamatok teljeskörű előkészítése
  • Gyártósorok napi működésének felügyelete
  • Rábízott gépek, eszközök állapotának megóvása, tisztántartása
Munkakör betöltésének feltételei
  • 7-10 éves műanyag fröccsöntő szerszámok javításában-karbantartásában szerzett tapasztalat (hegesztés, polírozás, illesztés)
  • Szerszámkészítő vagy gépi forgácsoló végzettség
  • Köszörűs szakmai tapasztalat
Amit megbízónk kínál
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
Elérhetőség/Jelentkezés
  • Szabó Bettina +36 30 844 9109
  • karrier@pannonwork.hu

Pannon-Work