Gépjármű értékesítő

BMW

  • Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja
ügyfeleink számára a vezetés élményét.
BMW Partnerként több mint 20 éve sikeresen tevékenykedünk a gépjármű szektorban, az ország keleti régiójában
Debrecenben és Nyíregyházán. A Magisz Kft. személygépkocsi és motorkerékpár márkakereskedésből szolgáljuk ki
ügyfeleinket. Végigkísérjük őket azon az úton, amelyen saját maguk is megtapasztalhatják a vezetés élményét - így téve az
autósokat és motorosokat szaktudásunk segítségével a BMW márka lelkes rajongóivá.
Színvonalas és motivált csapatunk támogatására munkatársat keresünk Nyíregyházára azonnali kezdéssel. Tegyük együtt
az ügyfeleket a BMW márka rajongóivá!
Csatlakozzon hozzánk
GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐKÉNT.
FELADATOK:
  • Felméri az ügyfelek egyedi igényeit, majd az elképzeléseiknek és kívánságaiknak megfelelő modelleket mutat be.
  • Teljes körűen tanácsot ad az autó felszereltségével és konfigurálásával kapcsolatban, valamint sikeres tárgyalás
eredményekképpen üzletet köt.
  • Megszervezi és lebonyolítja a tesztvezetéseket, melyek során az egyes funkciók és felszereltségek működését
elmagyarázza, ezzel lelkesíti és győzi meg az ügyfeleket.
  • Biztosítja az ügyfeleknek az elégedettség élményét az első kapcsolatfelvételtől a gépjárművek átadásáig.
  • Kapcsolatot tart a már meglévő ügyfelekkel és a BMW márka számára új ügyfeleket szerez.
  • Új ügyfeleket kutat fel akár külső helyszíneken is.
ELVÁRÁSOK:
  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat.
  • Lelkesedés az autóipar és szenvedély a BMW márka iránt.
  • Ügyfélközpontú hozzáállással és mérhető eredményekkel éri el a sikert.
  • Magabiztos fellépés, empatikus készség, kiváló tanácsadói és kommunikációs készség, amely azonnali bizalmat
kelt az ügyfelekben.
  • A cég céljainak elérése érdekében motiválja saját magát, örömét leli az önálló munkavégzésben, kitartó és kiváló
időgazdálkodási és precíz adminisztrációs készséggel rendelkezik.
  • B típusú jogosítvány.
ÉS AMIT MI KÍNÁLUNK ÖNNEK:
Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk.
Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a BMW modellek széles palettáját ismerhetik
meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható, teljesítményarányos jövedelmet (alapbér és jutalék) kínálunk.
Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli. További információért

BMW