Gazdasági igazgató

HSA

  • Hajdú-Bihar
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
Elvárt képességek pénzügy közgazdász precíz munkavégzés számvitel könyvelés gazdasági végzettség angol nyelvtudásBevezetőTéglási nagy múlttal rendelkező partnercégünk megbízásából keresünk Gazdasági igazgató kollégát.Feladatok
  • Számvitel-pénzügyi, kontrolling és IT terület feladatainak koordinálása
  • Finanszírozási feladatok irányítása, struktúrálása
  • ERP rendszer működtetésének felügyelete
  • Controlling és reporting rendszer működtetése
  • Könyvvizsgálóval folyamatos kapcsolattartás
  • Könyvizsgálat és konszolidáció koordinálása
  • Biztosításokkal kapcsolatos teendők ellátása
Elvárások
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat gazdasági vezető/igazgató pozícióban
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Számviteli-controlling ismeretek
  • ERP rendszerekben szerzett jártasság

HSA