Warehouse Support - Raktáros munkatárs

Fastenal

  • Székesfehérvár, Fejér
  • Határozott idejű
  • Részmunkaidő
  • 2 hónapja
  • Gyors jelentkezés
Cég neve: Fastenal Europe Kft.Munkavégzés helye: 8000 Székesfehérvár, Raktár utca 3.Egyéb juttatások
  • Szakmai tréningek
  • Munkába járás támogatás
Munka típusa
  • Általános munkarend
Elvárások
  • Angol középfok
  • Magyar felsőfok
  • Nem igényel tapasztalatot
Állás leírásaFeladatok
  • A beérkező termékek segédeszközök használatával (műszaki rajz, tolómérő, idomszer, mérleg) történő ellenőrzése, minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelően
  • Termékek összekészítése vevői igényekhez igazodóan, számítógép használattal
  • Összekészített csomagok kiszállítása vállalati járművel
  • Partnereinkkel való együttműködés a vevői igények kiszolgálásában
  • Ipari szolgáltatásaink helyszíni ellenőrzése, karbantartása
  • Külföldi kollégákkal való kommunikáció angol nyelven (alap szinten)
Elvárások
  • Érvényes, minimum “B” kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excell, E-mail használat)
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Motivált, ügyfélorientált munkavégzés
  • Önállóság és csapatszellem együttes jelenléte
  • Képesség a fejlődésre, tanulásraElőnyt jelent
  • Jó kommunikációs készség idegen nyelven (Angol)
  • Értékesítési, ügyfélszolgálati vagy raktározási tapasztalat
  • Érvényes targonca vezetői jogosítvány
Amit kínálunk
  • Változatos, kihívásokkal teli pozíció egy fiatalos csapatban
  • Karrier egy folyamatosan, pozitívan változó szervezetben
  • Nemzetközi környezetben végzett munka
  • Versenyképes fizetés
  • 4 vagy 6 órás részmunkaidős munkaprogram
  • Kizárólag hétköznapi munkavégzés
CéginformációA Fastenal ipari és építőipari kellékek forgalmazójaként egyetlen telephelyről mintegy 3000 lokációból álló vállalattá fejlődött, minden telephely személyre szabott helyi készlettel és szolgáltatással látja el ügyfeleit. Ahogy terjeszkedtünk szerte a világon, megőriztük alapvető hitünket az emberekben és abban, hogy képesek figyelemreméltó dolgokat elérni - ha lehetőség nyílik rá. Ebből a filozófiából fakad az a vállalkozói kultúra, amely 1967 óta minden alkalmazottat kihívás elé állít, hogy saját vállalkozást vezessenek, saját sikereket hozzanak létre, és vállalatvezetővé váljanak. Szilárd pénzügyi helyzettel rendelkező, növekvő vállalatként elkötelezettek vagyunk a képzés, a belső promóció és a lehetőségek megteremtése iránt munkatársaink számára. Ha vállalkozó szellemű, és egy elit növekedő vállalat tagjaként szeretne eredményeket elérni, nem talál jobbat, mint a Fastenal.

Fastenal