MŰSZAKI TANÁCSADÓ-KERESKEDŐ

Work4You

  • Csongrád
  • Teljes munkaidő
  • 25 napja
Jelölőgépek forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:MŰSZAKI TANÁCSADÓ-KERESKEDŐAz álláshoz tartozó elvárások:Műszaki/IT technikum vagy felsőfokú végzettség
Fiatal agilis pályakezdők jelentkezését is várjuk
B kategóriás jogosítvány
Angol nyelvtudás
Microsoft Office csomag haladó ismeretAz állás betöltéséhez előnyt jelent:IT vagy elektronikai tapasztalat
B2B ipari kereskedelmi tapasztalat
Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
Külkereskedelemi végzettség és/vagy tapasztalatÚj kollégánk szerepe és feladata:Nemzetközi környezetben kapcsolattartás az anyacéggel a műszaki háttérrel
Magyar ügyfelek felkeresése, műszaki tanácsadás, kapcsolattartás
Jelölési bemutatók elvégzése
Mintajelölések kivitelezése/elvégzésének leszervezése
Automatizálási igények felmérése, javaslattétel
Értékesítési feladatok elvégzése, nyomon követése
Tevékenységéhez napi szinten használni fogja Odoo ERP rendszerünketMegbízórólPartnerünk a svájci-olasz Automator srl. termékeinek kizárólagos magyarországi képviselője
Az Automator a világ legnagyobb állandó jelölőgépek fejlesztő gyártó és forgalmazó cégeEurópában fejlesztett és gyártott gépeink között például megtalálhatóak:
Lézerjelölők
Pontgravírozók
Görgetéses, és présjelölőkGlobális piacon 80 éves múlttal rendelkezik a cég, de a magyarországi piacra még csak most lépnek be.Amit kínálunk:Nemzetközi nagy múltú partner
Fix havi bér + korlátlan árrés alapú jutalék
Érdemi, értelmes munka, ahol létrehozhatsz és felépíthetsz valamit.
Dinamikus gyorsan változó munkakörnyezet és feladat (nálunk ez előny)
Támogató munkakörnyezet
Önálló munkavégzés
Bérezési csomagot, személyesen pontosítjukMunkavégzés helyeCsongrád (akár Home Office)

Work4You