Tehergépjármű szerelő

Trenkwalder Group

  • Helvécia, Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 30 napja
  • Meglévő gépjárműállomány karbantartása
  • Jármű-diagnosztika elvégzése
  • Napi javítási feladatok elvégzése
  • Gépjárművek műszaki vizsgára történő felkészítése
  • Szakirányú végzettség (autószerelő, autóvillamossági szerelő)
  • Min. 4 év releváns szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • C, E kategóriás jogosítvány
  • Diagnosztikai programok ismerete
  • Villamossági szerelésben való jártasság
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Kis csapat, családias légkör
  • Szakmai képzési lehetőség
  • Öltöző, étkező