Egyéb szakképzett oktató, nevelő

  • Százhalombatta, Pest
  • 326.000 Ft/hó
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 18 napja
Munkakör (FEOR) Egyéb szakképzett oktató, nevelő
Gyakorlati idő nincs
Munkakör kiegészítése családgondozó
Kapcsolódó nyertes pályázat
Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 326 000 - 0
Állománycsoport ügyintéző
Foglalkoztatási jogviszony közalkalmazotti (Kjt.)
Kér közvetítést? Igen
Munkavégzés helye 2440 Százhalombatta Csenterics Sándor utca 3Egy helyen történő foglalkoztatás
Elvárt iskolai végzettség * egyetem
  • főiskola
Megjegyzés

Virtuális Munkaerőpiac Portál

Hasonló állások

  • Festő, mázoló Szakképzett festő

    • Budapest IX. ker
    Budapesti vállalkozás józan életű festőt, mázolót keres. Érdeklődni kizárólag telefonon! Fontos! Ha a hirdetésre jelentkezve a hirdető pénzt kér előre (kiutazás, szállás stb. bár…
    • 2 hónapja
  • Szakmai oktató

    MBH Bank

    • Budapest
    Pozíciócsoport: Értékesítés - vállalat Karrierszint: Tapasztalattal rendelkező Munkavégzés helye: Budapest Munkavégzés jellege: Teljes munkaidő Az MBH Bank Magyaror…
    • 1 hónapja
  • Python oktató (távmunka) állás Otthon

    Prooktatas Bt.

    • Budapest
    A Prooktatás csapata Python programnyelv oktatására keres olyan tapasztalt fejlesztőt, aki szívesen megosztaná tudását lelkes kezdőkkel is. Ez egy másodállás, heti 2 hétköznap es…
    • 12 napja