Technológus

  • Felsőtárkány, Heves
  • Teljes munkaidő
  • 18 napja
  • Gyors jelentkezés
Kedves Leendő Technológus Kollégánk!Ha szeretnéd pénzre váltani a megszerzett tudást,JELENTKEZZ HOZZÁNK!A Platt 2003 Kft egy olyan magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalat, amely a hatékonyságban és az innovációban hisz mindenek felett. Hatékonyság, átláthatóság és innováció határozza meg a cég fókuszát.Fő profilunk összetett hegesztett lemezalkatrészek gyártása kis és közepes sorozatokban. Alkalmazott technológiáink a lézervágás, élhajlítás, hengerítés, különféle hegesztési technológiák (ipari hegesztő robotok segítségével), felületkezelések és szerelés.Építőipari gépalkatrészeket, illetve biomassza tüzelésű pelletkazán-testeket gyártunk, európai vevők számára.Automatizálásban képzeljük el a jövőt. Dolgozóinkat képzett szakember gárda segíti beilleszkedni az informatikai rendszerekkel támogatott automatizált gyártásba. A tudás, amit a vállalat ad a dolgozói részére, a jövőben egyre nagyobb értékkel fog bírni. Kollégáinkat partnerként kezeljük, és tudjuk, hogy ők a legfontosabb tényezők a vállalat sikerében.2024-ben indítottuk el egy 2500 Millió HUF értékű beruházással új 4000 m2-es gyártó csarnokunkat. Ebben egy olyan modern gyártórendszert építettünk fel, ahol a félkésztermékek tárolását és a munkahelyek anyaggal történő ellátását egy 1000 raklap tárolóhelyes automata raktárrendszer biztosítja. A beruházás egyik célja a fejlett Ipar 4.0 megoldások alkalmazása a gyártásban, ami a legkorszerűbb technológiák ismeretét és folyamatos fejlődés lehetőségét biztosítja minden meglévő és új kolléga számára.Fiatal, dinamikus mérnök csapatunkba keresünk egy olyan motivált kollégát, aki a cégünknél mérnöki feladatokat lát el.Állás megnevezése
  • Technológus
Az alábbi feladatokban számítunk Rád
  • Árajánlatok készítése (árajánlatkérések iktatása, megvalósíthatóság vizsgálata, alapanyagárak bekérése, kalkulációk készítése),
  • Új termékek technológiai feldolgozása: rajzdokumentáció készítése, gyártási technológia meghatározása, anyagszükségletek meghatározása,
  • Gyártás támogatása: készülékek tervezése, együttműködve az üzemekkel, üzemekben folyó gyártás műszaki felügyelete
  • Változásközlések feldolgozása, menedzselése,
  • Vállalatirányítási rendszerben történő munkavégzés,
  • Részvétel fejlesztési, gyártás-optimalizálási projektekben (hegesztőrobot fejlesztés)
  • Újonnan létesített, automata raktárrendszerrel támogatott gyártóüzem fejlesztésében való részvétel.
Amit kérünk
  • Elsősorban gépészmérnöki végzettség (gépgyártástechnológia- vagy logisztikai szakirány előny) vagy középfokú végzettség termelésben szerzett releváns tapasztalat esetén
  • 3D rajzprogram ismerete
  • Excel ismeret
  • Rendszerszemlélet
Előny
  • Angol v. német nyelv ismeret
Amit kínálunk
  • Év végi bónusz
  • Béren kívüli juttatások (nettó 28.000,- Ft összegű SZÉP kártya próbaidő után)
  • Bejárási támogatás (21,- Ft/km vagy bérlet 86%-a)
  • Ingyenes kávé, fagylalt- és gyümölcsnapok, vitamin biztosítása
  • Képernyő előtti munkavégzéshez szemüveg támogatás
  • Céges telefon
  • Céges programok, rendezvények
  • Dolgozói jutalmazási rendszerek
  • Fiatal, lendületes jó csapat
  • Olyan cégnél sajátíthatod el a szakma rejtelmeit, amely fejlett vállalatirányítási rendszerrel dolgozik
  • További képzéseken vehetsz részt
Munkavégzés helye
  • 3324 Felsőtárkány
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed valamint szívesen lennél csapatunk tagja és aktív részese vállalatunk további dinamikus fejlődésének, kérjük, hogy küldd el önéletrajzodat bérigény megjelölésével, cégnév/pozíció feltüntetésével, a
e-mail címre. * Ha regisztrált felhasználó vagy a Mérnökállások.hu-n, belépés után kattints a hirdetés fejlécében (felül vagy alul) a [jelentkezés az állásra] gombra.

Mérnökállások